Hasekioğlu Eğitim Kurumları - İzmir Bornova, Çamdibi, Sürücü Kursu, Ehliyet, SRC Belgesi, Güvenli Sürüş, Özel Ders - Hakkımızda

Kurumsal

Hasekioğlu Bornova Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu, Hasekioğlu-1 Çamdibi Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu, Hasekioğlu SRC ve Psikoteknik Değerlendirme Merkezi’nden oluşan 4 resmi kurumun tek temsilcisi İZMİR HASEKİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI' dır. 40 kişilik profesyonel ekibi, güvenli eğitim ve sınav araçlarıyla;  toplamda 1400 m2 kapalı alanda siz değerli kursiyerlerimize üstün teknoloji, yüksek eğitim kalitesi, dinamik ve bilgili kadrosu ile hizmet vermektedir.

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir hizmet ve kalite standartlarını oluşturmak için çalışan İZMİR BORNOVA HASEKİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI, köklü tarihi ile dünden bugüne eğitim ve başarı kalitesinin değişmez adresi olmuştur.

Onursal kurucumuz Cemil HASEKİOĞLU, 1977 yılında ehliyet sınavlarının İlçe Emniyet Müdürlükleri tarafından yapıldığı dönemlerde, sürücü kursu olarak eğitimin ilk adımını Tofaş Murat 124 marka araçla attıktan sonra 1982 yılında babasının izinden ilerlemeyi hedef edinen Avni HASEKİOĞLU tarafından 1989 yılında “HASEKİOĞLU” markası kurumsallaştırılmıştır. 

İzmir Bornova' da tüm ehliyet sınıfları, SRC ve Psikoteknik konularında faaliyet gösteren HASEKİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI; yeni yatırımlarıyla marka güvenilirliğini her geçen gün daha da arttırmakla birlikte farklı ve güncel hizmetleri de bünyesinde barındırabilmek için kurumsal yapılanma hedeflerini sürdürmektedir.

İZMİR BORNOVA HASEKİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI' nın ulaştığı başarının temelinde müşteri memnuniyeti ve verimliliğini merkez alan bir yönetim anlayışı yer almaktadır. Bu yaklaşımının bir sonucu olarak kurumlarımız; Coca Cola, Borusan Makina, Deka Digital, Türk Tuborg, Sütaş, Keskinoğlu, Mey İçki San. ve Tic. Ltd. Şti., Yazgan Şarapçılık, Philip Morris, Söktaş, Maersk... gibi büyük küresel oyunculara hizmet vermektedir.

İzmir'de değişimin öncü kurumu ve başarının değişmez adresi olan HASEKİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI; sahip olduğu geniş hizmet ağını, hedeflerine ulaşmak için en iyi şekilde değerlendirmekte olup kursiyer ve öğrencilerine katkı sağlayacağına inandığı tüm yeni eğitim & öğretim programlarını incelemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

BİZİ TAKİP EDİN