Hasekioğlu Eğitim Kurumları - İzmir Bornova, Çamdibi, Sürücü Kursu, Ehliyet, SRC Belgesi, Güvenli Sürüş, Özel Ders - A2 Sınıfı Sürücü Belgesi

A2 Sınıfı Sürücü Belgesi

Eğer motosiklet sürmeye yeni başlayacaksanız, satın alacağınız motosiklet 250 CC'den büyük olmamalıdır. A2 sınıfı manuel vites motosiklet ehliyeti almayı tercih edecek olan adaylarımızın bisiklet sürmesini biliyor ve özellikle de B sınıfı manuel vites araç kullanabiliyor olması, olayı doğru anlamak ve kavramak açısından büyük önem taşımaktadır. 

Gerçek bir sürücü olmak, aracı iyi tanımaktan ve doğru bilgileri edinmekten geçer. Bilgi ve eğitim, daima tecrübeden önce gelir! 

HASEKİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI, A2 sınıfı manuel vites motor ehliyeti eğitimlerinde ARORA AR 170-20 ve YAMAHA MT-25 marka araçları ile sürüş ve sınav olanakları sunmaktadır.  

 • A2 sınıfı motosiklet ehliyeti, 50 CC den başlayıp 500 CC ye kadar büyüyebilen otomatik
  veya manuel vites bütün motosikletleri kullanabileceğiniz ehliyet türüdür. Ancak B sınıfı
  manuel vites araç
  kullanmıyorsanız, size önerimiz A2 sınıfı manuel vites motosiklet yerine
  A2 sınıfı otomatik vites motosiklet ehliyeti olacaktır.

  A2 otomatik veya manuel motosiklet ehliyetinizi aldıktan sonra konforlu ve hakimiyeti
  kolay motorsiklet tipi seçmelisiniz.Detaylı bilgi için kurumumuzla irtibata geçebilirsiniz.

  • 4 adet biyometrik fotoğraf (Son altı ay içerisinde çekilmiş)
  • Nüfus cüzdan fotokopisi
  • Öğrenim belgesi (Diploma)
  • İkametgah belgesi
  • Sürücü olur raporu (Sağlık raporu)
  • Adli sicil kaydı (Sabıka kaydı)
  • Sürücü belgesi fotokopisi (Farklı sınıf sürücü belgesi alacaklar için gereklidir)
 • A2 manuel vites motor ehliyeti alabilmek için 4 biyometrik fotograf nüfus vb.evraklarla müracaat edilir.A2 ehliyet alma yaşı 18' dir.A2 motor ehliyeti en iyi eğitim motoru Yamaha MT-25' dir.
  A-A1-A2 Motor ehliyetleri izmir' de en iyi eğitimi ve en iyi ekipmanı sadece bizde. Hasekioğlu izmir' in en başarılı kursu. Eğitimin ucuzu olmaz. Kötü hava yoktur.Kötü ekipman vardır.B
  A-A1-A2 Motosiklet ehliyetinde profesyonel yaklaşım. Uzman eğitmenler (usta öğretici) eşliğinde kaliteli ekipmanlarla güvenli sürüş eğitimi. Hasekioğlu mutlak başarı.
  Motosiklet ehliyeti eğitim alanı İzmir Bornova SKAL. Eğitmen gözleminde ve yönlendirmesiyle motosiklet kullanma, ileri sürüş teknikleri eğitim anı.
  A2 sınıfı manuel vites motor ehliyeti çalışmasındayız. Kursiyer tam donanımlı. İzmir Bornova Hasekioğlu kalitesi ile sizlerde kaskınızı takıp, keyfinizi sürün.
  İzmir'in en iyi sürücü kursunda A2 motosiklet temel sürüş eğitimini tamalayan kursiyerimiz motosiklet direksiyon sınavına girmeye hazır.
  Güvenli motosiklet sürüşü lastiklerin kontrolü ile başlar. İyi ekipmanlarla devam eder.Motorsikletlerimizde elcik ısıtma dahi vardır.
BİZİ TAKİP EDİN