Hasekioğlu Eğitim Kurumları - İzmir Bornova, Çamdibi, Sürücü Kursu, Ehliyet, SRC Belgesi, Güvenli Sürüş, Özel Ders - A1 Sınıfı Sürücü Belgesi

A1 Sınıfı Sürücü Belgesi

A1 sınıfı motosiklet ehliyeti almayı düşünüyosanız; bisikletin motor sürme işinin temeli olduğunu bilmelisiniz.. Bisiklet sürmeyi bilmek de, A1 motosiklet ehliyet sınıfını alabilmeniz için sahip olmanız gereken bir yetenektir. 

HASEKİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI olarak A1 sınıfı sürücü belgesi vermekle kalmıyoruz.

Bilgin ve eğitim tecrübeden önce gelir felsefesiyle en iyi şartlarda eğitim alıp, doğru bilgilerle hayatınızda yer vermek istediğiniz motosiklet tercihinizi yapmanıza da yardımcı oluyoruz.

Detaylı bilgi için kurumuzla iletişime geçiniz.

 • 50 CC den başlamak üzere 125 CC ye kadar olan bütün motosikletler size trafikte gereken güç ve hızı
  sağlayacak yeterliliktedir. Yani  bu motosikletler sadece ''Başlangıç Motosikleti'' değil, ömür boyu keyifle
  kullanabileceğiniz makinelerdir.

  HASEKİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI, A1 sınıfı manuel motosiklet ehliyeti eğitimlerinde HONDA Ace CB 125,
  MONDIAL 100 MG Süper Boy ve MONDIAL 100 Hyna marka motorları ile sürüş ve sınav olanakları sunmaktadır. 

  • 4 adet biyometrik fotoğraf (Son altı ay içerisinde çekilmiş)
  • Nüfus cüzdan fotokopisi
  • Öğrenim belgesi (Diploma)
  • İkametgah belgesi
  • Sürücü olur raporu (Sağlık raporu)
  • Adli sicil kaydı (Sabıka kaydı)
  • Sürücü belgesi fotokopisi (Farklı sınıf sürücü belgesi alacaklar için gereklidir)
 • HASEKİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI, Mart 2022 Dönemi Sınav Başarı Hatırası...
  İzmir Bornova A1 motosiklet ehliyeti için ile uygulamalı eğitim. Eğitim ve sınav motosikletimiz HONDA Ace. Çelikkanat. Tüm motosiklet ehliyet sınıfları bünyemizdedir. İleri, güvenli sürücülük teknikleri teorik ücretsiz eğitim.
  İzmir' de A1 sınıfı motosiklet ehliyeti eğitim ve sınav motorumuz. A1 motor ehliyeti alabilmek için 16 yaşını doldurmuş olmak yeterlidir.
  İzmir Hasekioğlu Sürücü Kursu Manuel A1 sınıfı motorsiklet ehliyeti eğitim motoru. A1 sınıfı motorsiklet ehliyeti ile 125 CC ye kadar olan tüm motorsikletleri kullanabilirsiniz.
  İzmir' de A1 sınıfı manuel vites ehliyet honda ıce marka motorsiklet ile diğer tüm motor ehliyeti türlerini bulabileceğiniz yer.Manuel yada otomatik tüm motosiklet ehliyeti müracaatınız için kayırlarımız devamlıdır.
  İzmir de A-A1-A2 sınıfı motosiklet ehliyetleri aynı anda 3 motorla eğitim, Hasekioğlu Sürücü kursunda. Üç kursiyere kadar aynı anda intercom ve kulaklıkla eğitim alabilme imkanı.
  İzmirde A1 manuel vites motosiklet ehliyetinde uygulamalı eğitim öncesi teorik eğitim. Direksiyon uygulama sınavı ve eğitimde en başarılı sürücü kursu Hasekioğlu. Başarı, kalite ve iyi eğitim sevenlere.
BİZİ TAKİP EDİN