Hasekioğlu Eğitim Kurumları - İzmir Bornova, Çamdibi, Sürücü Kursu, Ehliyet, SRC Belgesi, Güvenli Sürüş, Özel Ders - B Manuel

B Manuel

İzmir yarım asırdır HASEKİOĞLU’nun başarısına güveniyor!

Siz değerli kursiyerlerimize uluslararası standartlarda kabul gören %98’lik başarı oranına sahip bir eğitim sistemi sunuyoruz.

Rutin bakımları ve kontrolleri konusunda titizlikle üstünde durduğumuz mobil takip sistemlerine sahip tam teçhizatlı B sınıfı manuel vites araçlarımız ile HASEKİOĞLU markasını İzmir'de “En güvenilir sürücü kursu” olarak altın harflerle kazımış bulunmaktayız.

Teşekkürlerimizle...

 • İzmir' in en iyi sürücü kursu bu yıl da HASEKİOĞLU..!

  B sınıfı manuel vites otomobil ehliyeti alacak kursiyerleri ile birebir ilgilenen kadın erkek uzman eğitmenler
  eşliğinde siz de tek seferde BAŞARACAKSINIZ..

  HASEKİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI; VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI BLUE MOTION ve FIAT PUNTO
  marka araçları, tam donanımlı araç takip sistemli filosuyla eğitimlerini özenle sürdürmektedir.

  • 4 adet biyometrik fotoğraf (Son altı ay içerisinde çekilmiş)
  • Nüfus cüzdan fotokopisi
  • Öğrenim belgesi (Diploma)
  • İkametgah belgesi
  • Sürücü olur raporu (Sağlık raporu)
  • Adli sicil kaydı (Sabıka kaydı)
  • Sürücü belgesi fotokopisi (Farklı sınıf sürücü belgesi alacaklar için gereklidir)
 • B sınıfı manuel yada otomatik vites otomobil ehliyeti direksiyon eğitim ve sınav parkuru Evka 3 imtihan parkuru. Hasekioğlu Sürücü Kursu sınav başlangıç yeri.
  B sınıfı manuel yada otomatik vites otomobil ehliyeti direksiyon eğitim ve sınav parkuru Evka 3 imtihan parkurunda Fiat Punto dizel motorlu araçlar ile eğitim ve sınav.. Hasekioğlu Sürücü Kursu sınav başlangıç yeri.
  İzmir Bornova Evka 3 Hasekioğlu direksiyon sınavı başlangıç noktası.Usta öğretici Eray Hasekioğlu ile güvenli sürüş başlar. Direksiyon sınavı sınavı lastik havalarının kontrolü ile başlar.Direksiyon eğitimine ön kaput içi sorularıyla başlıyoruz.
  B sınıfı manuel vites araç ehliyeti izmirin en iyi sürücü kursu direksiyon sınav parkuru. 25 metre geri giden kursiyerimiz direksiyon sınavı başlangıç noktasına doğru varmak üzere harekete geçiyor.
  B sınıfı manuel vites araç ehliyeti direksiyon sınav parkurunda direksiyon sınavı saati gelen kursiyerimizin en iyi ehliyet kursunun direksiyon sınav komisyonu tablet ile fotoğrafını çekiyor.
  B sınıfı manuel vites araç ehliyeti direksiyon sınav parkurunda direksiyon sınavı saati gelen neler yapması gerektiğini bilen kursiyerimizin direksiyon sınav komisyonu araç tanıma sorularından bagaj içini sorguluyor.
  B sınıfı manuel vites araç ehliyeti direksiyon sınavını başarıyla tamamlayan kursiyerimiz bayan direksiyon eğitmenimiz kadın usta öğreticimize sarılarak teşekkür ediyor. En iyi bayan direksiyon eğitmeni hasekioğlu'nda..
  B sınıfı manuel vites araç ehliyeti direksiyon sınavını başarıyla tamamlayan kursiyerimiz, direksiyon eğitmenimiz Fatih ile zafer pozu veriyor.Kursiyerimize teşekkür ederiz.. En iyi direksiyon eğitmenleri İzmirin en kaliteli kursu Hasekioğlu'nda..
  B sınıfı manuel vites araç ehliyeti direksiyon sınavını başarıyla tamamlayan kursiyerimiz, direksiyon eğitmenimiz Eray ile zafer pozu veriyor.Kursiyerimize teşekkür ederiz.. Ailenizin sürücü kursu. En iyi direksiyon eğitmenleri İzmir Hasekioğlu'nda..
  b sınıfı manuel vites araç ehliyeti direksiyon sınavını başarıyla tamamlayan kursiyerimiz, direksiyon eğitmenimiz Eflatun ile zafer pozu veriyor. Ailenizin sürücü kursu. Sizde kazanacaksınız. En iyi direksiyon eğitmenleri Hasekioğlu'nda..
BİZİ TAKİP EDİN