Hasekioğlu Eğitim Kurumları - İzmir Bornova, Çamdibi, Sürücü Kursu, Ehliyet, SRC Belgesi, Güvenli Sürüş, Özel Ders - A Sınıfı Sürücü Belgesi

A Sınıfı Sürücü Belgesi

Motosiklet bir araç değil, bir kültürdür!

A sınıfı manuel vites motosiklet ehliyetinde Midland BTX2 PRO Intercom Bluetooth sistemleri eşliğinde eğitim ve sınav keyfini HASEKİOĞLU farkıyla üst düzey kalitede yaşayın..!

Motorla yeni tanışan, heves eden, hayatında hiç motora binmemiş ve bu maceraya atılıp kaskının altında rüzgarla kucaklaşmak isteyen tüm motosiklet sevdalılarını bekliyoruz.

Kendinize en uygun ehliyet sınıfını seçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Motosiklet sürmek isteyen değerli kursiyerlerimiz; ister yeni başlayın ister binlerce kilometre gitmiş
  deneyimli bir sürücü olun HASEKİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI’nın sunduğu ipuçları sizleri hiç şüphesiz ki
  bir üst seviyeye çıkaracak!

  40 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde yoğun trafik ile nasıl baş edeceğinizi, çevre ve hava koşullarının üstesinden
  nasıl geleceğinizi, sürüşünüzü her daim nasıl güvenli ve aynı zamanda eğlenceli kılabileceğinizi öğrenme garantisi veriyoruz...

  HASEKİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI, A sınıfı manuel vites motosiklet ehliyeti eğitimlerinde BENELLİ TNT-600
  veYAMAHA MT-07 marka motorları ile sürüş ve sınav olanakları sunmaktadır.

  • 4 adet biyometrik fotoğraf (Son altı ay içerisinde çekilmiş)
  • Nüfus cüzdan fotokopisi
  • Öğrenim belgesi (Diploma)
  • İkametgah belgesi
  • Sürücü olur raporu (Sağlık raporu)
  • Adli sicil kaydı (Sabıka kaydı)
  • Sürücü belgesi fotokopisi (Farklı sınıf sürücü belgesi alacaklar için gereklidir)
 • A sınıfı motorsiklet ehliyeti izmir için en iyi eğitimi alacağınız garanti ederiz. motor ehliyeti öncesi ve sonrası için tam destek.Motosiklet ehliyeti sınıflarında en uygun fiyata en iyi eğitim bizde!
  İzmir deki sürücü kurslarında en çok A sınıfı motor ehliyeti için Yamaha MT-07 kullanılmaktadır. A sınıfına göre ağırlığı fazla olmasına rağmen oldukça keyifli sürülen bir motordur.
  A sınıfı motosiklet uygulama sınavı izmir'in en iyi sürücü kursnda anı e. İçerisinde sınav komisyonu ve direksiyon usta öğretici bulunan araç ile1. etap uygulama sınavını tamamlayıp, 2. etap trafik uygulama sınavında ki kursiyerimizi takip ediyoruz.
  A sınıfı motor ehliyetinde ileri düzey güvenli sürüş teknikleri eğitimin alan kursiyerimizin ehliyet sınav anı. Direksiyon usta öğretici Eray HASEKİOĞLU, kursiyerimize son hatırlatmaları, taktikleri tekrarlıyor.% 100 başarı.
  A sınıfı ehliyet sınavında kursiyerimizin izmir evka 3 sınav parkuru 1.etap 6. alanı olan ani freni yapıp, 2.etapa başarıyla rahatça ilerleyişi. % 100 başarı.
  İzmir'de A sınıfı motor ehliyet uygulama sınavında kursiyerimiz 4. alan olan engel kaçışını yapıyor. A sınıfı motor ehliyeti uygulama sınav yeri Dr.Cavit Özyeğin İ:Ö:O
  A sınıfı motor uygulama sınavı öncesi bayan sürücü adayımız ile eğitim yapıyoruz. 1. etap motorsiklet direksiyon sınav yeri, 1.alan slalom. A sınıfı ehliyet alacak olan bayan kursiyerimiz.
  İzmir Bornova Evka 3 İmtihan yeri. A sınıfı ehliyeti veren ilk sürücü kurslarından İzmir Bornova Hasekioğlu Sürücü Kursu. Usta öğreticimiz Eray HASEKİOĞLU' odan güvenli sürüş, güvenli sınav uygulamalarını öğreniyoruz.
BİZİ TAKİP EDİN