Hasekioğlu Eğitim Kurumları - İzmir Bornova, Çamdibi, Sürücü Kursu, Ehliyet, SRC Belgesi, Güvenli Sürüş, Özel Ders - C - Kamyon

C - Kamyon

C sınıfı kamyon ehliyetine ihtiyacınız var ise tek doğru adres HASEKİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI!

Sınav kuralları ve uygulamaları bilimsel olarak araştırılmış, uzmanlar tarafından da kabul görmüş teknikler ile öğrenme fırsatını yakalamaya ne dersiniz?

Direksiyon sınavında “Başarısız” olmadan daha ilk sınav hakkınızda ehliyetinizi tek seferde alma, hemen iş imkanı bulma ya da mevcut işinize sorunsuz bir şekilde devam etme sevincini gelin birlikte yaşayalım...

C sınıfı kamyon ehliyeti için direksiyon sınavları İzmir Bornova'da evka 3 de yapılmaktadır.

 

  • 4 adet biyometrik fotoğraf (Son altı ay içerisinde çekilmiş)
  • Nüfus cüzdan fotokopisi
  • Öğrenim belgesi (Diploma)
  • İkametgah belgesi
  • Sürücü olur raporu (Sağlık raporu)
  • Adli sicil kaydı (Sabıka kaydı)
  • Sürücü belgesi fotokopisi (Farklı sınıf sürücü belgesi alacaklar için gereklidir)
 • İzmirin en büyük sürücü kursu C sınıfı kamyon ehliyetinde de iddialı! PRO 827 BMC marka eğitim ve sınav araçları ile en iyi hizmet...
  C sınıfı kamyon ehliyeti direksiyon sınavı başlangıç noktası. İzmir Bornova Evka 3 de C sınıfı kamyon ehliyeti alacak kursiyerlerimize C sınıfı araç tanıtımı yapılıyor.
  C sınıfı kamyon ehliyeti alacak olanların direksiyon eğitim ve imtihan güzergahında. İzmir Bornova Hasekioğlu Sürücü Kursu Evka 3 çalışma ve imtihan alanındayız.
  C sınıfı kamyon ehliyeti alacak kursiyerler direksiyon eğitim ve imtihan güzergahında. İzmir Bornova Evka 3 çalışma ve imtihan alanındayız. Hasekioğlu eğitim aracı ile L park yapıyoruz.
  C sınıfı kamyon sürücü belgesi direksiyon eğitim ve imtihan güzergahında. İzmir Bornova Evka 3 çalışma ve imtihan alanındayız. L park tekniğini görüyoruz.
  c sınıfı kamyon direksiyon eğitim ve imtihan güzergahında. İzmir Bornova Evka 3 çalışma ve imtihan alanındayız. Paralel park tekniğini görüyoruz.. En iyi fiyat, en iyi eğitim.
  C sınıfı kamyon direksiyon eğitim ve imtihan güzergahında. İzmir Bornova Evka 3 çalışma ve imtihan alanındayız. İzmirin en kaliteli sürücü kursu Hasekioğlu.C sınıfı ehliyet aldıktan sonra SRC ve Psikoteknik belgenizide mutlaka alınız.. Tüm ehliyetler.
  C sınıfı kamyon direksiyon eğitim ve imtihan güzergahında. İzmir Bornova Evka 3 ehliyet, çalışma ve imtihan alanındayız.İzmirin en kaliteli sürücü kursu Hasekioğlu. SRC ve Psikoteknik belgesi ticari araçlarda zorunludur.
  İzmir' in en başarılı kursunda C sınıfı kamyon ehliyeti direksiyon eğitim ve imtihan güzergahında. İzmir Bornova Evka 3 çalışma ve imtihan alanındayız. Koray hoca ve sınavı geçen kursiyerlerimizle güvenli sürüşler de.
  İzmir'in en iyi sürücü kursunda C sınıfı kamyon ehliyeti , B Sınıfı otomobil ehliyeti, CE tır çekici ehliyeti ve diğer ehliyet sınıflarınıda Hasekioğlu'nda.
BİZİ TAKİP EDİN